Приключения из Гороз
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Приключения из Гороз

Добре дошли в Гороз
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Под спящият град (в търсене на магическия скиптър)

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Billy
Лорд
Billy


Брой мнения : 20
Registration date : 31.10.2007

Под спящият град (в търсене на магическия скиптър) Empty
ПисанеЗаглавие: Под спящият град (в търсене на магическия скиптър)   Под спящият град (в търсене на магическия скиптър) Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 11:29 pm

Ефрейтор Скакс слизаше предлазливо по хлъзгавите стълби, водещи до главния тунел. Зад възрастния мъж подтичваше момиче, което сякаш не се нуждаеше от факла за да вижда в иначе не прогледната тъма. Войникът, който държеше една газене а лампа, започна да тършува из джобовете си, когато стигнаха ръждасълата решетъчна врата, зад кято се намираше главния тунел на градската канализация.
-Запомни едно-каза с усмихното Скакс, докато с еопитваше да отклчи врата с един по-ръждясъл и от нея ключ- там много смърди и не се учудвай от нищо. Лично аз не бих се спуснал прекалено на долу
-Е...аз бих го направила, ако се наложи-отвърна решително вампирката
-Късмет-каза възрастния войник и затвори врата след нея
-Мерси
Скакс излегледа, как младото момиче изчезва в тъмнината, след което бързо се върна по стълбите...
***
Всеки може да се включи в куеста до неговото завършване. колкото повече толковоа по-добре Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://goroz.bulgarianforum.net
Rudecraft/Orange
Воин
Воин
Rudecraft/Orange


Брой мнения : 5
Registration date : 04.11.2007

Под спящият град (в търсене на магическия скиптър) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под спящият град (в търсене на магическия скиптър)   Под спящият град (в търсене на магическия скиптър) Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 12:41 am

ВЪТРЕ СЪМ Very Happy
Върнете се в началото Go down
ShaDow_MiSt
Алхимик
ShaDow_MiSt


Брой мнения : 17
Age : 32
Location : ... НяКъДе ... В СвЕтА На ФаНтАзИяТА...
Registration date : 08.11.2007

Под спящият град (в търсене на магическия скиптър) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под спящият град (в търсене на магическия скиптър)   Под спящият град (в търсене на магическия скиптър) Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 10:26 pm

Амилия неволно се обърна при затръшването на вратата. Червените й очи се впиха в студения метал и тя вдигна незаинтересовано рамене. Огледа пустия тунел и набръчка носа си, когато до нея достигна ужасната миризма.
- В какво се зъбръках?! - прошепна тя и бръкна в джоба на манатията си, от където извади пожълтял лист. - Добре, че мога да виждам в тъмното, иначе сигурно щях да се изгубя!! - вампирката недоволно впи очите си в картата и затърси мястото, което беше отбелзяно с кръстче. Според старейшината на града та би трябвало да бъде скрит скиптъра.
"Глупости ако питаш мен" си помисли момичето и и довлно заби пръст върху едно едва доловимо кръстче върху изхабения пергамент.
- Е, тогава дъ тръгвам. - си каза Амилия и с уверени крачки запристъпва напред в тъмнината...
Върнете се в началото Go down
http://nowhere-land.forumsline.com
Billy
Лорд
Billy


Брой мнения : 20
Registration date : 31.10.2007

Под спящият град (в търсене на магическия скиптър) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под спящият град (в търсене на магическия скиптър)   Под спящият град (в търсене на магическия скиптър) Icon_minitimeПет Дек 07, 2007 6:39 pm

Ново скръцване на вратата, накара вампирката да се обърне. Амилия съзаря пред себе си полу елфка, която навярно беше друид и изглеждаше леко изплашена.
-И ти си за скиптъра, нали?-попита Амилия глуповата, но това беше едиственото нещо, което и дойде на ум...
Върнете се в началото Go down
https://goroz.bulgarianforum.net
katri_mei
Маг
Маг
katri_mei


Брой мнения : 4
Age : 33
Location : Перник... Everywhere in the fantasy world...
Job/hobbies : ученичка, историчка, художничка... и аз не знам вече!
Registration date : 13.11.2007

Под спящият град (в търсене на магическия скиптър) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под спящият град (в търсене на магическия скиптър)   Под спящият град (в търсене на магическия скиптър) Icon_minitimeПет Дек 14, 2007 12:08 pm

- Този скиптър...- замисли се Джули и скръсти ръце, беше чувала за този предмет, но сега търсеше нещо по- важно, вещо което търсеше скиптъра тук:- Той не ме засяга особено, търся друго... Нещо, което за мен е по- важно от този скиптър!
Върнете се в началото Go down
http://svetove.4rumer.net/portal.htm
ShaDow_MiSt
Алхимик
ShaDow_MiSt


Брой мнения : 17
Age : 32
Location : ... НяКъДе ... В СвЕтА На ФаНтАзИяТА...
Registration date : 08.11.2007

Под спящият град (в търсене на магическия скиптър) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под спящият град (в търсене на магическия скиптър)   Под спящият град (в търсене на магическия скиптър) Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 5:36 pm

" Всеки със своите цели!" - си помисли Амилия, но не каза нищо на глас. Мразеше някой да я разпитва за нещо лично и затова влезе в положение на другото момиче и не се отдаде на любопитството си.
- Тогава, ако искаш да вървим заедно до където ни е писано ... аз мога да ти помогна да намериш това, което търсиш, а ако искаш ти можеш да ми помогнеш да намеря скиптъра? - вампирката скръсти ръце пред себе си и очаквателно впи червените си очи в елфата.
Върнете се в началото Go down
http://nowhere-land.forumsline.com
katri_mei
Маг
Маг
katri_mei


Брой мнения : 4
Age : 33
Location : Перник... Everywhere in the fantasy world...
Job/hobbies : ученичка, историчка, художничка... и аз не знам вече!
Registration date : 13.11.2007

Под спящият град (в търсене на магическия скиптър) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под спящият град (в търсене на магическия скиптър)   Под спящият град (в търсене на магическия скиптър) Icon_minitimeПон Дек 17, 2007 11:45 am

- Всъщност от части и аз съм по следите на скиптъра, за да достигна до своята цел.- отвърна зеленокосото момиче и леко се усмихна:- Ще ти помогна... Като за начало, името ми е Джули Дракинзи.
Върнете се в началото Go down
http://svetove.4rumer.net/portal.htm
Sponsored content





Под спящият град (в търсене на магическия скиптър) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под спящият град (в търсене на магическия скиптър)   Под спящият град (в търсене на магическия скиптър) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Под спящият град (в търсене на магическия скиптър)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Приключения из Гороз :: Централна част на град Гороз :: Градски подземия-
Идете на: